Jesteś tutaj: LT > Paslaugos > Fizinė apsauga
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 
 

Fizinė apsauga

Pagrindinis mūsų uždavinys - tinkama žmonių ir objektų apsauga. Savo Klientams siekiame užtikrinti aukštos kokybės saugumą.
 
Mūsų darbuotojai - profesionalai, išmokyti dirbti pagal atitinkamas saugomo objekto specifikacijas bei tinkamai paruošti dirbti pavojingose situacijose atsižvelgiant į Kliento reikalavimus. Priklausomai nuo objekto charakteristikos ir galimų pavojų rūšies, darbuotojai, vykdantys apsaugos užduotis, turi atitinkamą kvalifikaciją, yra aprūpinti šaunamaisiais ginklais bei priemonėmis priverstiniam jėgos panaudojimui.
 
Į visas užduotis žiūrime atsakingai ir kruopščiai. Kiekvieną kartą, nepriklausomai nuo objekto dydžio bei pobūdžio, atliekame išsamų situacijos įvertinimą vietoje. Siekdami parinkti optimaliausią pasiūlymą su Klientu aptariame visus klausimus, susijusius su saugomu objektu bei atliekame išsamią šios srities analizę. Mes pritaikome reikalingą apsaugos formą kiekvienam objektui, užtikrindami aukštos kokybės saugumo lygį. Paruošiame tinkamus saugumo planus ir objektų apsaugos instrukcijas, kuriose atsižvelgiama į objekto specifikaciją, įdiegtas technines apsaugos sistemas, jo geografinę padėtį, galimus pavojus, vykdomos veiklos charakteristiką bei Kliento pageidavimus.
 
Mūsų įdiegiamos šiuolaikinės elektroninės apsaugos sistemos kartu su atitinkama priežiūra, vykdoma kvalifikuotų ir tinkamai paruoštų apsaugos darbuotojų, leidžia efektyviai stebėti saugomus objektus bei kontroliuoti pašalinių asmenų patekimą į juos.
 
Mes taip pat naudojame sistemas, leidžiančias realiu laiku kontroliuoti vykdomas apsaugos funkcijas bei atlikti visapusišką jų analizę. Šios sistemos padeda padidinti teikiamų paslaugų efektyvumą.
 
Mūsų atliekami veiksmai padeda užkirsti kelią vagystėms, įsilaužimams bei kitiems nusikaltimams ir nusižengimams saugomo objekto teritorijoje.

Visa tai sukuria patikimesnę klientams ir saugesnę darbo aplinką darbuotojams.
 
 
 
Marki Grupy ORLEN